Komárov - Březůvky 3:4

Komárov - Březůvky 3:4 - obrázek

Komárov - Březůvky 3:4 (3:2) Kamenčák 2x, Horňáček, Mikel - Beran M. 2x, Veselý

Rozhodčí: Kadlčák

Přání hráčů Březůvek vrátit Komárovu potupnou porážku z jarního kola, se začalo naplňovat v 7. minutě, kdy poprvé rozvlnili síť soupeřovi branky. Po té zápas nejvíce připomínal horskou dráhu - vedeme, vedeme, kde se vzal před naší brankou Beran? Srovnáno. Krásná akce a už si to zase vedeme 2:1. Vedeme, vedeme, kde se tu kruci zase vzal ten Beran? Dezorientovaní stopeři tomu přestávají rozumět. Plichta. Otočka Veselého ve vápně a do šaten odcházíme za nepříznivého stavu 3:2.  O pauze je z naší kabiny cítit obrovské odhodlání zvrátit vývoj zápasu a podivná vůně připomínající švestky (zdroj se nepodařilo tréňovi lokalizovat). Díky heroickému výkonu ve druhé části duelu dokázali naši borci skóre srovnat a v poslední minutě řádné hrací doby vstřelit vítěznou branku.

Vítězství za nepříznivých okolností (trenér si dovolenkuje, Marušák zápas zaspal, Barumka) naznačuje, že mužstvo letos míří hodně vysoko.

Mysločovice třeste se, už na Kudlově prohráváte 2:0. Tedy pokud nepojedete přes Doubravy, protože to by jste prohrávali 3:0.

Sestava: Kozmík - Vyoral, Pleca, Šiška, Vrzalík T., Krajča J., Mikel, Horňáček, Lakomý, Kamenčák, Vach  střídali: Krajča O., Tesař, Vrzalík M.