Jaroslavice B - Březůvky 2:2

Jaroslavice B - Březůvky 2:2 - obrázek

Jaroslavice B - Březůvky 2:2 (2:2) Horňáček, Vach

Rozhodčí: Měřička

Nešťastný hrdina zápasu- vstřelil vyrovnávací branku ale také se vážně se zranil.

V Jaroslavicích panovalo slunečné nedělní odpoledne, vzduchem poletovalo babí léto, prostě pohodička. Ve stejném duchu se odehrál celý zápas. Většina hráčů Březůvek se zrovna nepřetrhla a pohybovala se po hřišti pouze v nejnutnějším případě. Vedení se tak ujaly v 10. minutě Jaroslavice z penalty nařízené za ruku Tomáše Vrzalíka. Březůvky srovnali hned z následné akce Luboše Horňáčka, jehož spíše centrovaný míč zapadl překvapivě za záda brankáře. Další branku Jaroslavic vsítil zkušený Kopřiva, který ve vápně vyškolil naše obránce a efektně zakončil. Březůvky znovu dokázaly rychle odpovědět Sašou Vachem, který v závěru druhého poločasu dorazil střelu Marka Mikla.

V druhé části duelu se Jaroslavice více soustředily na obranu a našim útočným hrotům ke vstřelení branky scházela lepší podpora ostatních hráčů. Ti jejich snažení často sledovali pouze z poloviny hřiště.

Hoši, v neděli vás čekají Halenkovice, které v posledním kole porazily Tečovice 2:0, vyprodaný domácí Nou Camp a fanoušci hladový po gólech! Tak s tím něco udělte.

Sestava: Kozmík - Pleca, Krajča J., Vyoral, Vrzalík T., Lakomý, Šiška, Horňáček, Mikel, Kamenčák, Vach   Střídali: Tesař, Krajča O., Vrzalík M.