Březůvky - Halenkovice 4:4

Březůvky - Halenkovice 4:4 - obrázek

Březůvky - Halenkovice 4:4 (0:3) Lakomý, Vyoral, Vrzalík M., Kamenčák - Sudolský 2x, Čagánek 2x

Rozhodčí: Jungwirt

Po dlouhé době vstřelil ze střední vzdálenosti pěknou branku Radim Vyoral.

Březůvky nezachytily začátek utkání a s posledním mužstvem soutěže prohrávaly ve 20. minutě hrůzostrašných 0:3.  První poločas musel z pohledu domácí diváka potěšit pouze fotbalového masochistu. Druhá půle přinesla zcela jiný obraz hry. Domácí nastartovala rychlá branka Lakomého a v 57. minutě bylo srovnáno, když další góly přidali Vyoral a Martin Vrzalík. V této části zápasu domácí Halenkovice zcela přehrávali a jen nepřesnosti v zakončení a výborný výkon hostujícího gólmana zabránily další změně skóre. Pak však přišla nepochopitelná chyba domácího příležitostného brankáře, který nepovedenou pomalou střelu nechal doputovat až na tyč, od které se odrazila do branky.  Domácí se z lacině obdržené branky dokázali otřepat a v poslední čtvrthodině hry zatlačili Halenkovice před jejich branku. Závěrečná ofenzíva přinesla vyrovnávací branku Kamenčáka a od prohry hostující celek zachránila dvakrát branková konstrukce.

Tři zápasy, tři body. To není mnoho. Další ztráta bodů může znamenat posun do sestupového pásma. Absence brankáře a několika stabilních hráčů může je částečně omluvit ztrátu na domácím hřišti, zvlášť s posledním mužstvem. V derby s Ořechovem tak musíme bodovat naplno!

Sestava: Vrzalík J. - Krajča O., Krajča J., Vyoral, Vrzalík T., Tesař, Lakomý, Šiška, Horňáček, Mikel, Kamenčák, Vach   Střídali: Utínek, Vrzalík M.