Březůvky - Fryšták B 8:1

Březůvky - Fryšták B 8:1 - obrázek

Březůvky - Fryšták B 8:1 (4:1) Kamenčák 3x, Mikel 2x, Krajča O., Lakomý, Vach

Rozhodčí: Frajt

Tři veterání školili své mladší spoluhráče z efektivity. Dohromady nasázeli soupeři 6 branek.

Domácí navázali na výborný výkon s Ořechovem a souboj tabulkově vyrovnaných mužstev vyzněl jednoznačně pro Březůvky. Herní převahu dokázali domácí nečekaně zúročit a v 25. minutě vedli již 4:0.  Fryšták do poločasu pouze snížil z přesně zahraného přímého kopu. Druhý poločas pokračovala herní převaha domácích, kteří postupně zatížili konto hostů dalšími čtyřmi zásahy. Hatrick si připsal zkušený Radim Kamenčák.

Železná obrana, rychlý přechod do útoku a smrtící kombinace útočníků – to je současný FC „Drtič“ Březůvky. Tleskám!

Kaňkou za výbornými výkony zůstává přístup některých hráčů. Pavel Marušák již své absence ani neomlouvá, Tonda Tesař nemůže najít kopačky a Ondra Šiška nezvládá své emoce.

Mladcové se letos daří, v neděli vás čeká tvrdá práce. Body z Mladcové mají cenu zlata!

Sestava: Vrzalík . - Krajča O., Krajča J., Pleca, Albrecht, Vyoral, Vrzalík T., Šiška, Mikel, Kamenčák, Vach   Střídali: Lakomý, Slovák